Modası Geçmeyen UGG Modelleri

Wednesday, Jun 28, 2017 | Post by Sezin ODABAŞ | 1 comment(s)

Yeni sezon ugg'larda hangi modeller var hep birlikte görelim..

Evet arkadaşlar uzun zamandır Blog yazamıyordum. Lakin artık yine sizlerleyim.. Neden UGG modası hiç geçmiyor ? dalga geçilsede tüm bayanlar UGG giymekten vaz geçemiyor. Klişeleri atamıyor ? Bugün bunların cevabını verirken, sizleride ugglar hakkında bilgilendireceğim..

Kızlara sorduk "UGG botlar hakkında neler düşünüyorsunuz ?" Cevaplar biraz komik birazda gerçekti :)

Genelde erkeklerin konuya atlayıp verdikleri cevaplar şu şekildeydi (Balık etliler giymesin, incelerde güzel duruyor, Abi belediyemi dağıtıyoor yeaa vs. vs.)

Bayanlarımızın fikirleri ;

* "erkekler ne düşünürse çok da umrumdaydı kimisi diyor yok çirkinmiş yok kızılay dağıtmış gibiymiş ben ugg lerimi çok seviyorum "

* "3 senedir kullanıyorum kendisini , diğer ayakkabılarıma bakmadığımı farkettim bu soruyu görünce "

* "Valla eminim çok sıcak tutuyordur, yeni yürümeye başlamış bebeciklerde de pek bir şirin oluyor.ama yetişkinlerin kullanması ile ilgili duygularımı 'öğgg' diyerek anlatabilirim sanırsam:)"

* "ayağımda varla yok arası, vucudumda hissedilir ısısı, ayağımı kaplıyor o zarif yapısı, sensin o gönlümün kapısı"

Evet çok fazla anti yorumlar alıyoruz lakin neden ilk önce insanlar biçime bakar ? Giyen herkesin yorumu; Bu UGG'lar Çok Fazla Rahat..
şeklinde oluyor. Gelin UGG'ların yapısını ve tarihini inceliyelim.

* Yün ve kuzu derisinden yapılan bu botlar ayakları yazin serin, kışın sıcak tutuyor. 30 derece sıcaklıkta bile ayağı serin tutmasının nedeni kuzu derisinin neme engel olmasıdır. Soğuk havalarda tam tersi bir etki yaptığı için çıplak ayakla giyiliyor.

* 1970'li yıllarda avustralyalı sörfçüler arasında, sudan çıktıktan sonra ayaklarını ısıtmak ve rahatlatmak amacıyla kullanılan botlar.
oprah winfrey ugg'ları "verilebilecek ve alınabilecek en iyi hediye" olarak ilan etmesiyle yaygınlaşan botları, kate moss, gweyneth paltrow, julia roberts, cameron diaz ve sarah jessica parker gibi "moda öncüleri" giyince ugg, piyasada haliyle patlama yapmıştır.

Gördüğünüz gibi sadece tasarım değil, sağlık ve ham madde açısından gayet kullanışlı botlardır. Yeni sezon UGG modellerinde en çok dikkat çeken düğmeli UGG ve tüylü UGG modeller olmuştur. Bunların yanı sıra günlük hayatımızda daha rahat edeceğimiz kısa mini UGG'lar da UGG koleksiyonuna katılmıştır. Yine En popüler UGG MODELLERİ ve RENKLERİ ; TABA UGG, SİYAH UGG, FÜME UGG, PEMBE UGG olarak kayıtlara geçilmiştir. Bende UGG'larıma kavuşmak istiyorum diyorsan, Sende Yalınayaklar'dan UGG SATIN AL
 

Post item information on Facebook Add To Del.icio.us Stumble This Digg This Add To Reddit Add To Yahoo

İlgili Makaleler

Yorum Yaz