Şartlar Ve Koşullar

İade & Değişim Şartları (Bazı Telefonlarda içerik görüntülenmeye bilir,lütfen pc'den giriş sağlayın)

DEĞİŞİM ŞARTLARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME

Müşteri, ürünü teslim aldığı tarihten sonra değişim süreci başlamaktadır.7 gün içersinde müşteri temsilcilerimizden değişim adresi alıp, tarafımıza kargolanması gerekmektedir. Alıcı, koşulsuz şartsız ürünü değişime gönderebilir, aynı ücret çerçevesinde istediği her ürünü alabilir. Değişimlerde hatalı, firma ise, geliş gidiş kargo bedelini firma karşılar. Diğer türlü, değişimlerde kargo masraflarını alıcı kabul eder. Değişimler sadece PTT KARGO ile sağlanmaktadır. Diğer kargo firmaları ile gönderilen gönderileri firma red eder. Değişim süreci 7-15 gündür. Hatalı firma ise, öncelik, mağdur alcıya aittir

İADE VE DEĞİŞİM SÜRESİ KAÇ GÜNDÜR ? 

Tüketici Kanunu’nda yer alan Sebep Göstermeden Cayma hakkı sadece ürünü teslim aldığınız günü takip eden ilk 14 günü içermektedir.Üründeki herhangi bir kusurdan dolayı iade etmek istediğinizde ise, bu süre 30 güne dek uzamaktadır. 

ELİME GEÇEN ÜRÜN KUSURLU NE YAPMAM GEREKİYOR? 

Yalinayaklar.com'dan kaynaklanan, yanlış ürün, yanlış numara, yanlış renk v.b gönderimleri, kullanmadan, satılabilir özelliğini kaybettirmeden, ürünün size teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde, yalinayaklar.com Müşteri Temsilciliği ile 0535 513 08 80’den iletişime geçerek ürünü geri göndereceğiniz açık adresi isteyebilir, tarafımıza gönderebilirsiniz. Ürünlerde kusur var ise, firma, değişim kargosunu alıcıya gönderirken kargo masraflarını yansıtmaz. Ürününüz, bizden kaynaklı bir hatadan dolayı elimize ulaşırsa, değişimlerde öncelik mağdur alıcıya verilir. Hatalı ürünler, kesintili iade edilir. Orjinal ve yerli marka ürünlerde, en ufak bir dikiş hatası, leke, yırtılma gibi hususlar kusur kabul edilir, kargo masraflarını, geliş-gidiş firma karşılar. Replika ve replikasyon üretimlerde göze batmayan dikiş hatası, şeffaf ufak yapışkan izleri, ayakkabı tabanında uzaktan belli olmayan boya lekeleri kısaca ayakkabı bütünlüğünü bozmayan ufak hatalar kusur sayılmaz. İadesi kesintiyle yapılır, 1 defaya mahsus değişim masraflarını firma kabul eder.

İADE ŞARTLARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME

yalinayaklar.com’dan aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde PTT KARGO ile karşı ödemeli olarak iade yapabilirsiniz.Hızlı kargo Aps vip gönderimler kabul edilmez. Diğer kargo firmalarıyla veya özel seçeneklerle gönderilen ürünlerin kargo ücreti göndericiye aittir. Belirtilen sürenin aşılması durumunda, iade işlemleri gerçekleşmemektedir. İade süresi dolan, faturasız, etiketsiz, yıkanmış kullanılmış tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecek, size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir. İadeniz, yalinayaklar.com’un ilgili birimleri tarafından incelendikten sonra sizlere dönüş yapılarak süreç başlayacaktır. Yoğunluktan dolayı arama gecikirse sizin hatırlatma yapmanız işlemleri hızlandıracaktır. İadeniz onaylandığında, ürünün ücreti, irtibat numaranızdan sizlere ulaşıldığı taktirde en geç 7-15 gün içerisinde iade edilir. Bundan sonraki süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve yalinayaklar.com’un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Ulaşılamayan irtibat numaralarından kaynaklı gecikmelerden yalinayaklar.com sorumlu olmamaktadır. İadelerde, müşteri, ürünü mağazalarımızdan veya elden teslim aldıysa, iadeyi kesintisiz bir şekilde teslim alabilir. Fakat ürün internet veya sosyal ağlar üzerinden verilmişse, firma, haklı yükümlerini öne sürerek gidiş geliş kargo bedeli, fatura masrafları, havale, EFT, gönderim ücretileri için ürün bedelinden %30 kesinti yaparak değişim ve iade süreci içersinde alıcıya havale geçer.

NOT: SOSYAL MEDİA VE İNTERNET SİTELERİMİZDEN SİPARİŞ VEREN TÜM ALICILAR BU MADDELERİ KOŞULSUZ ŞARTSIZ KABUL EDER.